Націоналісти часто звертаються до поняття крові, але чи вистачає розуміння цього поняття? В християнстві кожна людина – це окрема незалежна душа, яка має врятуватися в християнський рай, або хоча б платити попам за надію. Язичництво інакше інтерпретує людину.
Для кращого розуміння наведу приклад з пристрітом. Часто малі діти проявляють симптоми пристріту. Логічно, що саме цю дитину ведуть відкачувати. А в процесі відкачування виявляється, що пристріт витягується з батька дитини. На дітях дуже рідко буває їх пристріт, а не від батьків. Кров – це не щось абстрактне, це магічна реальність, в якій 7 поколінь родичів є єдиним цілим. Звідси уявлення про прокляття до 7 коліна. І загалом кров дає єдність з усіма предками, їх здібностями, силою. Саме тому Князь Огін називав кров росою Перуна. Саме за цю магію, за єдність з першопредком – Перуном. В цьому магія стану берсеркера - у входженні в резонанс з силою предків через свою кров: «Петрович закричав. Це був крик розпачу та бойовий клич в одному флаконі. Можливо, в ньому прокинулася жива кров пращурів» («Останній міф ХХ ст»). Дуже важливо розуміти поняття крові, розуміти, що це не просто слова, це магічна реальність. І з цією реальністю ніяк не пов’язаний авторський знак чорного сонця. Не варто намарно зосереджуватися на безсилих знаках.
Усі знаки, які визнавав Князь Огін, будуть незабаром опубліковані.
Відносно кривавих жертв. Князь Огін не бачив сенсу в кривавих жертвоприношеннях. В контексті магії в цьому немає сенсу. Найкраща жертва – це з’їдена їжа, застілля, коли навії харчуються запахами їжі.
Радаслава